gratulacje ukończenia pracy mgr

Tematy

biblia


Tak, PETR. Tak więc zostanie w opowiadaniu, skoro ewidentnie istnieje. Ha, mówiłam, że może być

Spin, gratuluję ukończenia pracy magisterskiej
Rozważna - gratuluję obrony

Dobrze mi się "czyta" Intruza Waszymi oczami




Trzeba zdać za pierwszym razem, a łatwo nie jest. To najpoważniejszy test przed tobą.
I dopiero jak zdasz, zacznie się płacenie,
...kolega jangustaw, wie o co chodzi, przynależność zobowiązuje

do tego testu mam pare lat więc chyba zdąże się przygotować ... pierw trzeba powalczyć o tego mgr inż. [można gówno robić i nieźle żyć ]
mówisz że kosztuje... nie szkodzi... bo człowiek jak ma dobrą pracę to może kawałek oddać by mieć jeszcze więcej... to jak dobra inwestycja

no i gratuluje ukończenia w ustawowym terminie ja zbyt leniwy na to jestem



Melduję się na nowym wąteczku. Widzę, że dobrze trafiłam - na kibicowanko :zab:

Dziś wypuścili mnie ze szpitala - opuchlizna jest mniejsza (4 dni diety warzywno-surówkowej zrobiły swoje ;-)) Ciśnienie w normie i wyniki badań ok. Także jestem cała happy:-D

Co u Was kochane? Która następna? haneczka906 czy pedagożka?

--- Dopisek ---

fibi gratuluje ukończenia pracy magisterskiej :jupi: i dziękuję za zainteresowanie :buzi:

Mam już 9 okienko :tancze:

--- Dopisek ---

haneczka906 tutaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]



Dot.: OUT z meliny.. Czas wyjść na pole i wykopać brylantowe ziemniory! Zazdrośnice c
  Cytat:
Napisane przez pagka (Wiadomość 20227104) Chyba trochę tak :brzydal:

Mam już do odebrania świadectwo ukończenia studiów podyplomowych :jupi:
:oklaski: gratuluję :)

Cytat:
Napisane przez carmelova (Wiadomość 20227155) Co on mówi? Że spokojnie, że zdąży, a jak nie to najwyżej przeniesie to na wrzesień.... Co to tego, że łamie obietnicę, to mówi, że nie wiedział, że tak się wszystko poukłada (ale nie wiem co nie wiedział. Nie wiedział że będzie musiał chodzic do pracy? Czy może nie wiedział, że trzeba kiedyś spać, a może nie wiedział, że w wolnym czasie zamiast się opieprzać, to trzeba pisać pracę? No ja nie wiem..). I mówił to grając w pasjansa, to "jak nie przejdzie tego ustawienia, to mu to wejdzie na ambicję". Nosz kurcze, a brak mgr mimo 25 lat nie wchodzi mu na ambicję? :mdleje: on chyba potrzebuje noża na gardle, żeby się zabrać za pisanie tej pracy :rolleyes: i chyba nic nie możesz na to poradzić :cmok:



Kosmea - gratuluję ukończenia pracy magisterskiej. Przy dziecku to nie lada wyczyn :-D
Sylwia -83 - ja też poproszę o książeczki poza "Językiem niemowląt" - drosloniec@o2.pl. Z góry dziękuję :-D
Muszę szybko dojść do części dotyczącej płaczu - co dany oznacza. Wydaje mi się, że nasz Kubala zaczyna już postękiwać tak, jakby chciał na ręce. Mąż się sprzeciwia braniu go na ręce, a ja oczywiście jak tylko zakwili od razu stoję przy łóżeczku. Jak go wezmę na ręcę to od razu spokój. Zatem muszę koniecznie poczytać o tych płaczach, aby co nieco wiedzieć, co mały chce mi powiedzieć :-D
Bocianek - jak będę miała chwilkę to wpiszę tak rzeczy wskazane i niewskazane.
A te białe krostki to są tzw. prosaki lub trądzik noworodkowy - mój Kubala ma na nosku i na środku czoła. Jest to zmiana hormonalna, która ponoć sama znika w okolicach 1 miesiąca i nic z tym nie należy robić. Zatem ja się do tego nie dotykam.
Freya - my planujemy we wrześniu wyjazd nad morze. Będąc w ciąży przeglądałam już oferty pod kątem pobytu z dzieckiem. Zatem pewnie dojdzie do skutku nasz wyjazd. Myślę, że w tym roku będzie nam łatwiej się gdzieś wybrać, bo w przyszłym z chodzących malcem może być już trudniej.
U mnie dziś spokój - tylko w nocy trochę przesadziłam. Mąż o 3 w nocy wziął do łóżka małego a ja miałam go odłożyć do łóżeczka jak tylko zaśnie. Tyle że ja zasnęłam pierwsza :mrgreen: I spaliśmy we trójkę do 8 rano. Mąż nie był pocieszony, bo nie chce małego przyzwyczajać do spania z nami, a ja obiecałam że to ostatni raz :-(
Poza tym wczoraj zamroziłam pierwszą porcję pokarmu - 150 ml ściągnęłam i wlałam do torebki. Taki pokarm może stać do pół roku więc będzie na "czarną godzinę", bo nigdy nic nie wiadomo.
Dziś też byliśmy na pierwszym spacerku :-D Poszliśmy do dziadków Kuby, a moich teściów, którzy mieszkają 5 minut drogi od nas. Kubula cały czas spał, a nasz I pobyt na dworku trwał około 30 minut. Babcia była niepocieszona, że tak krótko, ale zrozumiała.
Mąż nie puszczał wózka z rąk - tak się cieszył z wożenia małego :lol:
I zdjęcia z I spacerku:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]



W styczniu odbyło się spotkanie wolontariuszy podczas, którego oceniono dotychczasową działalność szkoły, przedstawiono ankiety, w których wolontariusze dokonają własnych ocen i przedstawią propozycję na najbliższą przyszłość.
Po wypełnieniu ankiet w dniu 19 lutego podsumowano wyniki i zaproponowano do realizacji następujące problemy:
1. Udział wolontariuszy w akcjach pomocowych na terenie miasta.
2. Składanie wniosków i staranie o dofinansowanie działalności stowarzyszenia przez władze samorządowe i wnioski unijne.
3. pozyskiwanie środków materialnych (darowizn 1% ) od osób prywatnych, lokalnych instytucji i przedsiębiorców.
4. Współpraca i wymiana doświadczeń pomiędzy szkolnymi kołami wolontariatu.
5. Uczestnictwo w inicjatywach lokalnych.
6. Organizowanie szkoleń wolontariuszy.
7. Uruchomienie strony internetowej PCW.
8. Zaangażowanie wolontariuszy w planowane akcje „Ziemia sanocka dla szpitala”.
Wolontariusze w ankietach stwierdzali, że idea i istota wolontariatu jest znana w ich rodzinach i środowisku, są zadowoleni ze swojego wyboru, a praca którą wykonują przynosi im satysfakcję. Zamierzają kontynuować swoją działalność również po ukończeniu szkoły.
Tematyka szkoleń proponowana w ankietach to: problemy związane z alkoholizmem, narkomanią, trudną młodzieżą, wolontariatem na świecie i jego rolą w sytuacjach kryzysowych. Poruszono również sprawy reakcji w przypadkach chorób cywilizacyjnych, m.in. ADHD.
Proponowane inne formy pracy to pomoc dzieciom z rodzin patologicznych; zbiórki pieniędzy, przedmiotów, żywności dla rodzin ubogich; podejmowanie form pracy z grupami zdemoralizowanej młodzieży; pomoc ludziom z zaburzeniami psychicznymi; organizacja imprez charytatywnych (m.in. koncerty, wystawy, seanse filmowe na rzecz wolontariatu).
W marcu odbyły się warsztaty bibułkarskie dla wolontariuszy. Wyroby wykonane podczas warsztatów zostały przeznaczone do sprzedaży podczas aukcji w ramach akcji „Ziemia sanocka dla szpitala”.
14 marca odbyła się zbiórka żywności w ramach akcji organizowanych przez Bank Żywności. Zbiórka została zorganizowana we współpracy z prezes Martą Barnuś ze stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej.
W dniach 16-17 kwietnia odbyła się kolejna edycja akcji „Ziemia sanocka dla szpitala”. W roku 2008 kwestowano na rzecz utworzenia Bieszczadzkiego Centrum Kardiologii. W kweście uczestniczyli wolontariusze – członkowie PCW oraz osobiście prezes PCW Czesława Kurasz.
W dniu 1 czerwca wolontariusze z PWSZ z Instytutu Pielęgniarstwa odwiedzili dzieci przebywające w sanockim szpitalu na oddziale dziecięcym oraz przedszkolu nr 2. Dzieci otrzymały drobne prezenty przekazane przez sponsorów, a akcję przygotowała opiekunka wolontariuszy z PWSZ Anita Żyłka.
W ostatnim czasie PCW współpracowało ze szkolnym klubem wolontariusza w Orzechówce, powiat brzozowski. Ukoronowaniem współpracy Klubu z PCW były dyplomy dla członków Klubu przyznane przez Zarząd PCW.
Od 2 września 2007 do 2 września 2008 jako stażystka pracowała Agata Dróbko. W sierpniu 2008 roku pracowała również jako wolontariuszka w Ośrodku Caritas w Rajskiem opiekując się dziećmi z ubogich rodzin, które przebywały tam na koloniach.
W bieżącym roku w wolontariat wakacyjny zaangażowane były uczennice ZS nr 1, Andżelina Herdyńska, Paulina Jabłonowska, Justyna Jakubowska, Monika Łuc. Pracowały one na półkolonii zorganizowanej przez Stowarzyszenie im. Heleny Kosiny. Opieką indywidualną zajmowały się: Ewelina Mendofik, Monika Rolnik, Kinga Kot, Natalia Adamska.
W dniach 26 i 27 września wolontariusze PCW uczestniczyli w zbiórce żywności w ramach ogólnopolskiej akcji Banku Żywności „Podziel się posiłkiem”. Zbiórka odbywała się we współpracy z Kołem Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej prowadzonym przez Martę Barnuś.
W dniach 24-25 października w Ośrodku Rekolekcyjnym w Zboiskach odbyło się szkolenie wolontariuszy, w którym uczestniczyło 35 osób. Podczas szkolenia wolontariusze wysłuchali wykładów Jana Paszkiewicza, Krzysztofa Jakubowskiego, ks. Bronisława Wyczawskiego. Wolontariusze spotkali się również z psycholog Martą Głód, która radziła uczestnikom jak dbać o kondycję psychiczną, jak rozwiązywać problemy własne i te powstałe w zetknięciu z podopiecznymi. Wskazała również instytucje, które udzielają pomocy psychologicznej. Wolontariusze skorzystali również z możliwości indywidualnej rozmowy z Panią psycholog. Pod kierunkiem Krzysztofa Jakubowskiego przeprowadzono zajęcia praktyczne z zakresu ratownictwa medycznego.
16 listopada przed Kościołem Przemienienia Pańskiego w Sanoku odbyła się kwesta na rzecz modernizacji sanockiego szpitala, w której uczestniczyli wolontariusze z ZS nr 1: Kinga Kot, Natalia Adamowicz, Iwona Sobolewska, Katarzyna Gosztyła, Ewelina Pietruszczak, Ewa Surowiak.
W kolejnej 8 edycji konkursu „Barwy Wolontariatu” organizowanej przez Centrum Wolontariatu w Warszawie wzięli udział wolontariusze z PCW: Natalia Giera, Monika Rolnik, Katarzyna Bodnar, Justyna Szałajko, Ewelina Mendofik, Aneta Bryndza, Alicja Hostyńska, Agnieszka Serwacka, Agnieszka Mroziak.
W dniu 5 grudnia obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariatu odbyły się w II LO w Sanoku. Wolontariusze nominowani do konkursu „Barwy Wolontariatu” otrzymali upominki (książki i albumy) oraz gratulacje. Podczas uroczystości Marta Barnuś wyraziła podziękowanie od Banku Żywności za wielokrotny udział wolontariuszy z PCW w akcjach zbiórek żywności. Wolontariuszom, opiekunom i członkom zarządu Powiatowego Centrum Wolontariatu wręczyła honorowe dyplomy. W części artystycznej uroczystości wystąpili: dzieci z klasy I SP nr 4, Zespół SOUL, młodzież z II LO, kółko teatralne („Dziady cz. II”-inscenizacja), członkowie klubu tanecznego „Przystań” (tańce współczesne), zespół muzyczny „Futro z Bobra”. Mimo święta część wolontariuszy w tym dniu brała udział w przedświątecznej zbiórce żywności w sklepie „Biedronka”.
W dniu 6 grudnia wolontariusze – studenci Instytutu Pielęgniarstwa PWSZ zorganizowali mikołajki dla dzieci z oddziału dziecięcego sanockiego szpitala oraz uczniów SP w Falejówce z siedzibą w Raczkowej. Zorganizowanie imprezy było możliwe głównie dzięki wsparciu finansowemu władz PWSZ w Sanoku.
9 grudnia miało miejsce uroczyste zakończenie kolejnej edycji kursu „Racjonalnego Żywienia” prowadzonego przez mgr Krzysztofa Indyka.
Kurs trwał w dniach od 22.10-09.12. w wymiarze 30 godzin.
W miesiącu grudniu wolontariusze brali udział w kolejnej zbiórce pieniędzy na rzecz sanockiego szpitala koło kościoła o. Franciszkanów.
Członkowie zarządu PCW prezes Czesława Kurasz oraz skarbnik Jan Paszkiewicz wzięli udział w spotkaniu opłatkowym w Warsztatach Terapii Zajęciowych, gdzie spotkali się z kierownictwem i wychowankami.

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • wpserwis.htw.pl
  • Powered by MyScript